Kariéra

Sme stabilná firma, ktorá už viac ako 8 rokov na trhu ponúka netradičný gastronomický zážitok v podobe gréckej ( mediteriánskej) kuchyne. Naša reštaurácia sa nachádza v Bratislave - Mlynskej doline v malej obchodnej galérii CUBICON.  Náš koncept je zameraný na tradičnú grécku kuchyňu v modernom štýle. Nevyprážame, nefritujeme, varíme len z čerstvých surovím. Kladieme dôraz na kvalitu jedla.

Pracovný pomer: Hlavný kuchár  na TPP
Pracovná doba: krátky-dlhý týždeň od 7: 00 - 20:00hod. Sviatky voľné.
Pracovná náplň: Priprava a výdaj teplých a studených jedál. Objednávanie tovaru.
Základná mzda: od €550,-  - €1200,- ( podľa odpracovaných hodín)

Požadujeme:

- Zodpovednosť, samostatnosť v práci hlavne pri príprave a varení jedál, základné zručnosti pri varení, dodržiavanie hygienických noriem a predpisov.

Ponúkame:

 Zaškolenie, stabilnú prácu a stabilný príjem s možnosťou ďalšieho karierného ako aj finančného rastu.

V prípade záujmu kontakt: 0905 924 857 alebo email: info@eliaolivashop.sk

Naša práca:

Adresa predajne

elia OLIVA Cubicon
Staré grunty 24
Mlynská Dolina
Bratislava 841 04

Po-Pia 9:00-20:00
So-Ne 10:00-20:00

Kontaktujte nás

info@eliaolivashop.sk

0907 906 796

Sledujte nás